Hitta din resa

Tidtabeller Expressbusstrafik

 

 

Gäller fr.o.m 1 Februari 2016
Hållplatser angörs endast då plats har förbokats

 

Stockholm – Målilla

Fre

  Sön

Visa på karta

Turnummer

TN125

TN126

Stockholm Cityterm.

16.00

17.00

Karta

Södertälje Syd

16.35

17.35

Karta

Sillekrog Rastplats E4

16.50

17.50

Karta

Nyköping Busstn.

17.20

18.20

Karta

Rast

- -  

Norrköping Gaml. Busstn.

18.35

19.35

Karta

Linköping Resec.Fjärrb.

19.10

20.10

Karta

Rimforsa hållplats 34:an

19.45

20.45

Karta

Kisa Busstn.

19.55

20.55

Karta

Horn Vskl 34:an

20.05

21.05

Karta

Gullringen Vskl 34:an

20.10

21.10

Karta

Södra Vi Torget

20.15

21.15

Karta

Vimmerby Resecentrum

20.25

21.25

Karta

Storebro väg 34 vid Q-Star

20.35

21.35

Karta

Hultsfred Busstn.

20.45

21.45

Karta

Målilla Preem/Konsum

21.00

22.00

Karta

 

 

 

Målilla – Stockholm

Fre

Sön

Visa på karta

Turnummer

TN140

TN142

Målilla Preem/Konsum

09.45

11.00

Karta

Hultsfred Busstn

09.55

11.10

Karta

Storebro väg 34 vid Q-Star

10.05

11.20

Karta

Vimmerby Resecentrum

10.15

11.30

Karta

Södra Vi Torget

10.25

11.40

Karta

Gullringen Vskl 34:an

10.30

11.45

Karta

Horn Vskl 34:an

10.40

11.55

Karta

Kisa Busstn.

10.50

12.05

Karta

Rimforsa hållplats 34:an

11.00

12.15

Karta

Linköping Resec.Fjärrb.

11.35

12.50

Karta

Norrköping Gaml. Busstn.

12.15

13.25

Karta

Rast

     

Nyköping Busstn.

13.20

14.35

Karta

Sillekrog Rastplats E4 * *

Karta

Södertälje Syd

14.05

15.15

Karta

Stockholm Cityterm.

14.40

15.55

Karta

 

 

* = Hållplatsen angörs endast för avstigande

 

Avvikelser från ordinarie trafik vid storhelger, hör med resebyrån.